Home Aktualności Business Networking Cocktail Klubu Inwestorek Indywidualnych

Business Networking Cocktail Klubu Inwestorek Indywidualnych

222
0
SHARE
12 października w Hotelu Europejskim w Warszawie Klub Inwestorek Indywidualnych organizuje przy współpracy z uznanymi instytucjami finansowymi, dystrybutorami luksusowych dóbr konsumpcyjnych i inwestycyjnych oraz mediami, ekskluzywne spotkanie networkingowe.

Jego program przewiduje zarówno merytoryczne prezentacje i dyskusje na temat tego, jak inwestować i chronić kapitał w warunkach galopującej inflacji oraz nadchodzącego spowolnienia gospodarczego, jak i wręczenie statuetek Kobieta Biznesu 2022r., przyznawanych przez Radę Ekspertów Klubu Inwestorek Indywidualnych, których sukcesy biznesowe mogą stanowić inspirację dla innych pań, szukających swojej drogi w zdobywaniu doświadczeń i osiąganiu niezależności finansowej.

Będzie okazja do spotkań i kontaktów w szerokim gronie ekspertów i praktyków, a także zapoznania się z ciekawymi ofertami prestiżowych usług i produktów inwestycyjnych i użytkowych, także łączących obie te funkcje.

Misją Klubu Inwestorek Indywidualnych jest edukowanie, wspieranie i motywowanie kobiet dążących do osiągania sukcesów zawodowych, biznesowych i inwestycyjnych. To droga do wspierania nie tylko osobistych ambicji, ale również przyczyniania się do zdynamizowania polskiej gospodarki, rynku pracy i poprawy efektywności działania instytucji i firm. Pierwszy panel dyskusyjny będzie poświęcony sposobom radzenia sobie w warunkach wysokiej inflacji, temu jak chronić oszczędności przed utratą wartości, jak i w co inwestować, by przynajmniej częściowo zniwelować negatywne skutki inflacyjnej erozji kapitału.

Moderatorem dyskusji i prowadzącym całe wydarzenie będzie Andrzej Stec, redaktor naczelny Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet, zastępca redaktora naczelnego dziennika „Rzeczpospolita, a prelegentami  Jarosław Grzywiński, były prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Piotr Szulec, prezes zarządu Skarbiec TFI, Sylwia Jaśkiewicz, Dyrektor Zarządzający, Wydział Analiz i Rekomendacji DM BOŚ SA, Anna Tuzek, dyrektor marketingu Invest Komfort i Marcin Ciechoński, dyrektor marketingu Saxo Banku w Europie Środkowo-Wschodniej.

Druga część merytorycznej debaty będzie poświęcona potencjałowi tkwiącemu w inwestycjach alternatywnych, skoro klasyczne nie nadążają za inflacją. Zwykle niestandardowe, a nawet luksusowe cele inwestycyjne zyskują na popularności w warunkach wysokiej inflacji i widma prawdopodobnej recesji w globalnej gospodarce. W każdym razie rzadko tracą one na wartości, a przy okazji mogą dostarczać walorów estetycznych i pozwalają utrzymać prestiż.

Dzieła sztuki, złoto i brylanty, to inwestycje na lata i na pokolenia. W długim horyzoncie trudno na nich stracić, warto więc poznać ich specyfikę, zalety i możliwości, jakie można dzięki nim uzyskać. Moderatorem będą Ewa Kumorek-Fedor, prezes Klubu Inwestorek Indywidualnych oraz Szymon Ostrowski, dyrektor zarządzający Newport Logistics Fund. Uczestnikami debaty będą Julia Materna, dyrektor departamentu projektów specjalnych DESA Unicum, najstarszego i największego Domu Aukcyjnego w Europie Środkowo Wschodniej., Maciej Samcik, dziennikarz ekonomiczny, komentator i bloger oraz Dariusz Świętek, dyrektor sprzedaży w Grupie Goldenmark.

– Nasza inicjatywa przyciąga coraz większe grono zarówno kobiet mających już doświadczenie eksperckie, managerskie, biznesowe, jak i pań aspirujących dopiero do tych ról. Świadczy o tym rosnąca liczba członkiń naszego Klubu i uczestniczek licznych webinariów, odbywających się przy znaczącej frekwencji nawet w okresie wakacyjnym – mówi Ewa Kumorek – Fedor, założycielka i szefowa Klubu Inwestorek Indywidualnych, podkreślając, że inicjatywa jest realizowana od zaledwie dziesięciu miesięcy.

Business Networking Cocktail odbędzie się 12 października 2022 r. w prestiżowym HE Concept Store EUROPEJSKI BOUTIQUES Raffles Europejski Warsaw, ul. Krakowskie Przedmieście 13.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here