Home Klub Marka jest kobietą

Klub Marka jest kobietą

Szanowni Państwo, partnerzy i przyjaciele,

od 15 lat po stronie kobiet, dziś Klub Marka jest kobietą Businesswoman Club ze swoją ogólnopolską, międzynarodową społecznością klubowiczek, pięknie wspiera innych poprzez wartości, projekty i inicjatywy które nas łączą. W Polsce i poza granicami – Ambasadorki Klubu Marka jest kobietą dumnie nas reprezentują w całej Polsce a także w Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA. Za pośrednictwem naszych mediów, portalu Markajestkobieta.pl oraz social mediów, docieramy do tysięcy kobiet. Zasięgi naszego markowego profilu na facebooku przekraczają nawet 100-tysięcy odsłon miesięcznie.

Bogactwo doświadczeń, wzajemny szacunek, wspierające miejsce, w którym łączy nas wspólnota wartości, gdzie możemy budować naszą tożsamość w oparciu o uniwersalne zasady, który nas jednoczą, to solidne fundamenty naszego współdziałania w Klubie Marka jest kobietą – „Bo najlepszą marką jesteś Ty!”

Wychodząc poza horyzont dnia dzisiejszego, w poczuciu odpowiedzialności rozwijamy i wspieramy siebie zawodowo i profesjonalnie, pamiętając że wszystko zaczyna się i kończy na człowieku, na jednostce. Wrażliwi na potrzeby innych kobiet, dostrzegamy Wasze małe i wielkie zawodowe wyzwania, osobiste cele – słyszymy Wasz głos, wychodzimy jemu naprzeciw.

Zespołowość, różnorodność, synergia i innowacja. Łączymy strategiczne kropki, tworzymy pokoleniowe sojusze, dostrzegamy szanse, rozwijamy skrzydła, dajemy przestrzeń do naturalnego wzrastania, aby długofalowo realizować osobiste i wspólnie cele, cieszyć się tak samo  z drobnych jak  i wielkich sukcesów, budować poczucie osobistego szczęścia, spełnienia, tworzyć codzienność lepszą   i przyjemniejszą. I pozostawić po sobie trwały ślad, wiedząc, że to co robimy ma głębszy sens – lokalnie, ogólnopolsko, międzynarodowo.

Lokalne i międzynarodowe sojusze, debaty klubowe, markowe wieczory, raporty biznesowe i dyskusje tematyczne, warsztaty rozwoju osobistego, mentoring, nagrody i wyróżnienia,  całoroczne kampanie medialne  i wizerunkowe, networking i wiele więcej  – to  wszystko, aby wspierać i wzmacniać ciebie w rozwoju – bo najlepszą marką jesteś Ty!

To dla mnie zaszczyt, móc służyć i współtworzyć z Wami tak wyjątkową społeczność, organizację kobiet, która na wspólnych wartościach i solidnych fundamentach kreuje rzeczywistość, lepsze jutro. Organizację ludzi, których łączą bliskie relacje, szacunek, docenianie.

Spotykajmy     się     zatem     i      wzajemnie      inspirujmy,     pobudzajmy,   wzrastajmy przez wartości do działania, sukcesu, spełnienia.

Przyłącz się do klubu – dowiedz się więcej (kliknij)

Jarosław Waśkiewicz
prezes klubu Marka jest kobietą Businesswoman Club
redaktor naczelny, przewodniczący Rady Ekspertów Biznesu na fali