Home Aktualności Toksyczne słowa. Słowna agresja w związkach – wygraj niezwykłą książkę w konkursie...

Toksyczne słowa. Słowna agresja w związkach – wygraj niezwykłą książkę w konkursie Marka jest kobietą

1244
0
SHARE

Każdy z nas spotkał się z aktami przemocy słownej i nie zawsze umiał się przed nią obronić. Dlaczego zjawisko agresji słownej tak bardzo się nasiliło w ostatnich latach i jak można mu zapobiegać? Jak radzić sobie ze skutkami toksycznych słów w związkach? W pracy zawodowej?

Jakie są Twoje doświadczenia, spostrzeżenia w tym obszarze?! Napiszcie, mamy dla Was dwie książki które właśnie do nas dotarły, nowość wydawnictwa Czarna Owca.

Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy książką! Piszcie na: #

O autorce: Patricia Evans –  konsultantka i założycielka Evans Interpersonal Communications Institute. Od lat zajmuje się problemem agresji słownej. Prowadzi warsztaty i specjalistyczne i szkolenia w całych Stanach Zjednoczonych. Jako pierwsza poruszyła temat agresji słownej w świadomości amerykańskiej – nazywając i definiując za pomocą swojej pierwszej książki obraźliwe relacje werbalne. Jest specjalistą ds. komunikacji interpersonalnej i autorem pięciu książek na temat słownego znęcania się i kontroli psychicznej. Mówiła o niszczycielskim wpływie tej „tajnej formy kontroli” w ponad dwustu audycjach radiowych i telewizyjnych, w tym Oprah Winfrey Show, CNN i News Talk.

Klub Marka jest kobietą Businesswoman Club.
Dowiedz się więcej, przyłącz się!

https://www.markajestkobieta.pl/klub-kobiety-na-fali/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here