Home Polecamy Wydarzenia “Świadoma Kobieta” – Spotkanie dla każdej Kobiety na Scenie Muzycznej Gdańsk

“Świadoma Kobieta” – Spotkanie dla każdej Kobiety na Scenie Muzycznej Gdańsk

930
0
SHARE

Serdecznie zapraszamy na kobiece wydarzenie pod patronatem naszej wyjątkowej społeczności Marka jest kobietą, które odbędzie się już 25 września 2015 r. (piątek) na Scenie Muzycznej Gdańsk. Kobiety będą mogły uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu związanym z rozwojem, zdrowiem i urodą. Gościem specjalnym będzie Anna Urbańska. Podczas spotkania czeka na Panie wiele atrakcji i niespodzianek m.in.: metamorfozy, sesje foto, porady dietetyczne, ciekawostki płynące z natury, wernisaż – prace Małgorzaty Ostrowskiej, losowanie upominków. W menu znajdą się przysmaki m.in. z Karobu i Tahini marki Bakra – zdrowie płynące z natury.

 

Jak zrozum  ieć siebie i swoje możliwości? Kim się otaczasz? Czy myślisz o swoich wartościach odpowiedzialnie? Na co masz wpływ a na co nie? Czy ćwiczysz, czy tylko myślisz że trzeba ćwiczyć? Czy twoja dieta sprawia, że jesteś energiczna? Czy dbasz o swoje wnętrze? Czy dbasz o swoją urodę i wygląd zewnętrzny? Czy inwestujesz w siebie? Każdej z Nas zależy aby być zdrową, piękną i wysportowaną, cieszyć się życiem i z satysfakcją spełniać się w różnych rolach. To dlaczego czasami odpuszczamy? Co powoduje, że odpuszczamy?

O Ani Urbańskiej

Jest Master Trenerem Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami. Wiedzę zdobywa u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Od 1998 roku zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jeste wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jest jednym z nielicznych na świecie neurocaochów. Zarządza niepubliczną szkołą policealną i liceum. Jest również autorką książki „Otrzep kolana i biegnij„. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Jest absolwentką 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 10 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji. www.annaurbańska.pl

Podczas wydarzenia chcemy pomóc wspaniałej, cudownej kobiecie, która całe życie poświęciła dla innych – Małgosi Ostrowskiej.

O Małgosi Ostrowskiej

Małgosia Ostrowska ciężko zachorowała na nowotwór złośliwy krwi – i wyczerpała już wszelkie możliwości leczenia w Polsce. Sytuacja dramatyczna… Jednak pojawiło się światełko w tunelu. Lekarz opowiedział Małgosi o leku, który może pomóc. Niestety terapia kosztuje 37,5 tys. zł miesięcznie i nie wiadomo ile dawek będzie potrzebnych… Małgosia zdecydowała, że nie będzie zbierać pieniędzy, by nie zabierać ich swoim podopiecznym. Chce zarobić na lek sprzedając swoje przepiękne plakaty. Wszystkie jej prace można zobaczyć na stronie Galeria PatArt www.facebook.com/pages/Galeria-PatArt/865929950121786?fref=ts

O Karobie

Karob, czyli szarańczyn strąkowy zwany jest także chlebem z drzewa świętojańskiego. Ze swoich wyjątkowych właściwości był znany już w starożytności. Dziś wyrabia się z niego melasę  oraz proszek, które są źródłem magnezu, żelaza i fosforu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Żelazo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, transporcie tlenu w organizmie i produkcji czerwonych krwinek. Fosfor z kolei przyczynia się do zachowania prawidłowego metabolizmu oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i kości.

O Tahini

Tahini – to pasta sezamowa, która powstaje ze zmielonych ziaren sezamu, znanego i cenionego na całym świecie. Tahini jest składnikiem bliskowschodnich tradycyjnych potraw m.in. chałwy, hummusu i baba ghanoush oraz bogatym źródłem m.in. magnezu, potasu, wapnia i żelaza.

Organizator wydarzenia:

Lena Jankowska – Przedsiębiorca ,Wizażystka , Stylistka , Lingeristka , właścicielka Studia Urody w Gdańsku studiourodylea.blogspot.com, Zawrzyj Kont RAK t Ze Sobą. Karolina Bartoszewska-Krawczyk – brand manager, Bakra – zdrowie płynące z natury.
ww.bakra.com.pl

Wydarzenie: www.facebook.com/events/175266022805107

Data: 25 września 2015 (piątek)
Godzina : 18.00
Miejsce: Scena Muzyczna Gdańsk, Gdańsk
Bilety: 40 zł

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here